Dárky k narozeninámJe třeba se zamyslet, co má obdarovaný rád, jaký je a zda chceme pořídit jen nějakou pozornost nebo nějaký větší dar. Velmi oblíbenými narozeninové dárky se stali v poslední době osobní kačenky což je tip, který nikoho nemůže urazit. Vybereme poté tu, která vyjadřuje nejvíce charakter člověka, kterému je určena – kačenky totiž mají vyjadřovat osobnost, styl člověka. Existuje mnoho typů a barevných kombinací, takže to jistě nebude problém. Skvělý dárek k narozeninám může být i nějaký praktický bytový doplněk. Například moderní stojánek na ovladače, díky němu už nebudete hledat po celém obýváku ovladače k televizi, ale vybrat ten správný dáreček nemusí být vždy úplná hračka. Spousta internetových obchodů proto ve své nabídce mají tuto výbornou kategorii, takže nám výběr alespoň drobet usnadníte a budete je mít na jednom místě. Vyrábí se ve třech barvách – černá, bílo-šedá, červená. Nebo můžeme zvolit neobvyklý držák na víno. Poté co do něj vložíme víno, bude nám láhev „levitovat“ ve vzduchu. Či něco dočista netradičního? Poté zvolte dortíky vyrobené z ručníků, což je skvělý a vtipný doplněk do koupelny. Můžete si tak pořídit svůj oblíbený dortík, třeba čokoládovou roládu. V nabídce máme tolik dárků k narozeninám, že si vybere každý pro každého.

Nakupte originální dárky, o kterých jste ani netušili, že existují. Pěkné originální dárky jsou ideální dárek k Vánocům.

Narozeninové dárky

K této radostné příležitosti se hodí všelijaká pozornost, ale i větší dáreček. V poslední době začínají být velmi oblíbené různé zážitky. Kamarádce tak můžete dát třeba čokoládovou masáž, čokomasáž s kameny či čokoládovou terapii. Kamarádovi darujte jízdu v luxusním automobilu, třeba v Porsche Cayenne S či v Nissan GT R. Děti úplně dostanete, pokud jim zakoupíte zájezd do Legolandu, popřípadě do německého Europarku. Tyto dárkové tipy se zcela jistě hodí i k narozeninám, jejich cena totiž dnes už není tak vysoká (pohybuje se okolo 2000kč za člověka). Známému dejte jako dárek k narozeninám degustaci vína třeba ve sklípku v Mikulově či někde na Moravě. Pokud je mlsálek, zkuste tzv. Gurmán speciál. Jestliže jste spíše zastánci věcných dárků, porozhlédněte se po kategorii narozeninové dárky, kterou v dnešní době má zařazenou ve svém katalogu většina internetových obchodů. Snaží se vám tak ulehčit práci při výběru toho správného kousku, který se bude hodit pro oslavence co nejblíže. Takovým osobitým dárečkem mohou být Osobní kačenky, které vyjadřují charakter obdarovaného človíčka. Můžete si vybrat z nepřeberného množství, takže jistě vyberete tu pravou.

Internetový obchod Netradiční-dárečky.cz nabízí originální a netradiční dárky z celého světa, z kterých si dárek vybere opravdu každý. Originální dárky pro muže a ženy pohodlně na jednom místě, rychle a za férové ceny nabízí Originální-dárečky.cz.

Dárky pro kamarády

Kamarádce či kamarádovi většinou dáreček předáváme na oslavě plných dalších přátel. Proto se stalo velice oblíbené věnovat především originální a vtipné kousky. Tuto úlohu splní, a to většinou s velkým úspěchem, nějaká originální formička na led. Pokud na nějaké párty dáte kamarádovi třeba formičku Mozečky, mohou se vám potápět ve sklenici s whiskey potápět zmražené mozečky. Další mohou být zmražené housenky, zmražený jekot, zmražené kolty pro pistolníky a mnohé další. Někoho rozesmějí krabičky poslední záchrany. Ano, od dob Foglara přicházejí nové, originální KPZ od firmy Touch Of Ginger. Můžete tak darovat třeba krabičku Po kocovině, která přijde oslavenci po divoké párty zcela určitě vhod. Ta obsahuje různé vychytávky, které vám jistě pomohou k tomu, aby se vám udělalo lépe. Krabiček existuje celá řada, stačí vybrat jen tu pravou. Celkem praktický je výjimečný šejkr, který má nakreslené na svém hrdle odměrky pro různé známé drinky. Šejkr vám tak ukáže, co všechno má obsahovat a kolik cl přísad je třeba pro výrobu například margarity. Ve finále s ním už jen zatřepete a můžete nalévat. Jestliže je obdarovaný proslulý „kafař“, dejte mu jako dárek pro kamaráda pěkný termošálek. Věříme, že u nás vybrat dárky pro kamarády je hračka.Originální dárky

Že si potrpíte na originalitu či chcete věnovat něco, za co sklidíte opravdový úspěch? Darujte nějaký originální dárek, obdarovaný na vás jen tak nezapomene. Co tím máme na mysli? Dolarový toaletní papír – utírejte se opravdu stylově. Formičku na led, která vám v mrazáku vytvaruje zubní protézu, takže vás led v pití bude vypadat opravdu zajímavě. Naproti tomu můžete zvolit formu Titanic. V pití se vám tak bude potápět tento gigant a to včetně ledovce. Trošku černý humor, že. Skvělý originální dárek je kasička s ukazatelem plnění, díky ní budete mít nad úspory přehled bez toho, aby jste kasičku museli rozbít. Velmi žádaný je označovač steaků. Díky němu je možné třeba u grilovačky označit každý toast jménem, pro koho je určen. Darovat plácačku na mouchy? Zní to celkem směšně, že? Ale pokud se jedná o plácačku Delete, tak rozesmějete každého. Vydeletujte všechny mouchy ve vašem domě či bytě! Zvolit můžete černou či šedou. Celkem novinkou jsou zdobítka kapučína. Balení obsahuje osm různých šablon, které jen přiložíte na kafe či kapučíno a krásně ozdobíte mléčnou pěnu. Není to stále to, co sháníte? Navštivte internetový obchod Netradiční-dárečky.cz a z tak široké nabídky si jistě vyberete.

Najít originální dárek k narozeninám není snadné

Bačkory, flaška, bonboniéra, hrníček nebo jiný keramický lapač prachu, který obdarovaný odloží. To jsou tradiční narozeninové dárky. Což takhle zkusit být někdy trochu světovější a svůj hledáček zamířit na originální dárky. Nestojí to moc a navíc máte jistotu, že takové originální dárky určitě v zapomnění neupadnou. Navíc je jich velká spousta. Někdy se jim také říká gadgety, což ve volném překladu do češtiny znamená „blbůstky“. Někdy se o blbůstky opravdu jedná, někdy však jsou i gadgety docela užitečné. Posoudit to může každý přímo v této nabídce, kde najdete dárky k narozeninám. Například forma na led pro opilce je opravdovým originálním dárkem. Je to blbůstka, ale užitečná. Narozeninová párty s takovýmto dárkem se úplně změní a nejen tato jedna párty, ale i mnoho dalších. Písmena RUM vyrobená z ledu stejně jako třeba ledová písmena VODKA jsou nadčasová a je jasné, k čemu slouží. Originálním narozeninovým dárkem pak může být například instantní chladící sáček. Pod zvláštním názvem se skrývá praktická pomůcka pro sportovce či cestovatele. Jedná se o malý sáček, který se jedním stisknutí okamžitě změní v led a je připravený ochladit bolestivé rány či puchýře na nohou. Podobně originálních a přitom užitečných dárků je prostě k mání celá řada. Zapomeňte na nudné dárky a buďte konečně originální.

Dárky pro ženy

Vybrat dárek pro ženu, obzvláště pak přítelkyni, může být celkem velmi náročná aktivita. Pokud budeme vybírat dáreček například kamarádce, může se hodit tip na nějaký vtipný kousek. To mohou být například salátové nástroje, které když postavíme na stůl, vypadají jako roztomilý králíček. Vyrábí se v šedé a vínové barvě. Popřípadě můžeme šáhnout po nástrojích na těstoviny, které mají tvar dinosaura – proto také nazvané Pastasaurus. Pokud hledáme dárky pro ženy z té druhé varianty, tedy pro přítelkyni, je na místě zvolit něco drobet jiného. Můžeme vyjádřit svou lásku nějakým stříbrným řetízkem, či třeba osobní kačenkou I love you, protože dárky pro ženy mohou být i velmi originální. Pokud má naše drahá polovička ráda keramiku, určitě si zamiluje čajové dárkové sady. Pokud chceme obdarovat maminku, můžeme jí obstarat nějaký kuchyňský textil. Jako třeba zástěru, chňapku, utěrku a podobně. Můžeme jej sladit do jedné barevné kombinace (resp. dekoru), takže bude mít kuchyň v jednom stylu. Samozřejmě můžeme textil sladit i s ostatní kuchyňskou výbavou jako jsou talíře, příbory, atd. Velmi oblíbené dekory jsou Country Farm, Berušky  a Silhouette od značky D.F.T.E.


Reklama:


Svítící náramky jsou tenké svítící tyčinky, které lze pomocí jednoduché plastové spojky propojit a získat tak jednoduchý svítící náramek na ruku.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!